Adele – jej płyty, także te winylowe sprzedają się w milionach

Adele – jej płyty, także te winylowe sprzedają się w milionach

Adele – jej płyty, także te winylowe sprzedają się w milionach

Płyty winylowe z muzyką Adele coraz częściej są sprzedawane w internecie i co więcej – ta sprzedaż bardzo wyraźnie się zwiększa. Dlatego warto zastanowić się co jest sukcesem tego typu płyt. Okazuje się, że ojców tego sukcesu jest bardzo wiele.

Dziś ocenimy samą muzykę Adele, jak i to, co pojawia się w przestrzeni internetowej.

Gdzie koncertowała Adele i jakie z tego powstały płyty winylowe?

Oto kilka ciekawych miejsc, gdzie występowała, oraz ogólne odbicie tych koncertów przez opinię publiczną:

Royal Albert Hall, Londyn, Wielka Brytania (2011). Adele zagrała serię koncertów w słynnej londyńskiej sali koncertowej, Royal Albert Hall. Koncerty te były bardzo dobrze przyjęte i uważane za wyjątkowe wydarzenie w karierze piosenkarki.

Adele występowała na największej arenie w Nowym Jorku, co było ogromnym sukcesem. Jej koncerty w Madison Square Garden były bardzo popularne, a bilety na nie rozeszły się w rekordowym tempie. Co ciekawe, z tego właśnie koncertu powstała osobna płyta właśnie z muzyką Adele, która wyszła w wersji na winylach.

Wyjazd do Francji – tam Adele zyskała popularność niezwykle szybko

Palais Omnisports de Paris-Bercy, Paryż, Francja (2016): Adele https://winylownia.pl/pl/products/adele-30-2lp-105340.html wypełniła arenę Palais Omnisports de Paris-Bercy na swojej trasie koncertowej. Francuska publiczność była pod wrażeniem jej talentu wokalnego i emocjonalnego występu.

The O2 Arena, Londyn, Wielka Brytania (2016): Adele odbyła wielokrotnie koncerty w The O2 Arena w Londynie, co było prawdziwym wydarzeniem. To jedno z największych miejsc na koncerty w Wielkiej Brytanii, a jej występy były niezwykle spektakularne i poruszały emocjonalnie publiczność.

Występy za oceanem

Adele miała zaszczyt występować na słynnym stadionie baseballowym Wrigley Field w Chicago. Koncerty te przyciągnęły ogromne tłumy fanów i zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez opinię publiczną.

ANZ Stadium, Sydney, Australia (2017): Adele zagrała serię koncertów na stadionie ANZ w Sydney. Jej występy w Australii były ogromnym sukcesem, a publiczność podziwiała jej potężny głos i charyzmę na scenie.

Wszystkie te koncerty Adele były ogromnymi wydarzeniami muzycznymi i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów na całym świecie. Jej talent wokalny, emocjonalne teksty piosenek i poruszające występy przyciągały tłumy i zdobywały pozytywne recenzje.

pakos