Płyta Sanah Irenka – najważniejsze cechy

Płyta Sanah Irenka – najważniejsze cechy

Płyta Sanah Irenka – najważniejsze cechy

Zuzanna Irena Juszczak to wokalistka znana pod pseudonimem Sanah. Jest to skrzypaczka, piosenkarka polska, autorka tekstów i kompozytorka, jaka szybko podbiła serca fanów muzyki oryginalnej i nietypowej. Wykonuje ona utwory z pogranicza indie pop i art pop, jak też popu elektronicznego i quality pop. Pseudonim wokalistki powstał po skróceniu wersji angielskiej jej imienia – Susannah. Czym cechuje się płyta Sanah Irenka? Skąd wynika jej popularność? Gdzie można zakupić winyle Sanah?

Płyta Sanah Irenka

Po sukcesie płyty „Królowa dram” nie musieliśmy długo czekać na nowy materiał Sanah. W 2020 roku ukazała się „Bujda”, a rok po tym w ręce fanów trafił kolejny album studyjny młodej piosenkarki. „Irenka” stanowi kolejny rozdział w karierze jednej z najbardziej znanych wokalistek XXI wieku.

Kolejne przeboje na długo pozostają w pamięci, przy czym nie należy pomijać melancholii, która jest wizytówką Sanah. Wszystkie utwory znajdujące się na płycie opowiadają historię Irenki, jaka jest pełna piękna i szczerości. Na okładce płyty zabrakło retuszu, co jest sporym atutem. Nie zapominajmy o tym, ze album promuje znany wokalista, który stworzył z Sanah przebój „Ale jazz” – Vito Bambino. 

Zakup płyty winylowej

Płytę winylową https://winylownia.pl/pl/products/sanah-irenka-lp-104315.html bez problemu zakupimy w internetowych sklepach, gdzie szeroka oferta daje wiele możliwości. Warto zauważyć, że płyta Sanah może być unikalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Jeśli nie do końca wiemy, jakie winyle dobrać, poprośmy o pomoc sprzedawcę w sklepie online,.

Dzięki temu sprawnie złożymy zamówienie i będziemy cieszyć się ciepłym brzmieniem płyty gramofonowej. Potrzebny będzie nam adapter, za pomocą którego odtworzymy utwory muzyczne. 

Płyta Sanah Irenka od razu zyskała sławę i rozgłos, tak samo jak poprzednie albumy młodej i cenionej polskiej wokalistki. 

pakos