Płyty winylowe zespołu Queen

Płyty winylowe zespołu Queen

Płyty winylowe zespołu Queen

Są pewne zespoły, których posiadanie płyt przez kolekcjonerów winyli jest wręcz obowiązkowe. Takim zespołem bez wątpienia jest Queen. Ekipa Mercurego, May’a, Taylora czy Deacona, to najlepszy rock z lat 70′ i 80′. Muzyka, która znakomicie wybrzmiewa po dzisiejszy dzień, a zespół wciąż posiada miliony wiernych fanów, którzy chętnie by wybrali się nawet do nieba, gdyby wiedzieli, że odbędzie się tam koncert z Freddiem na wokalu. Dzisiaj jednak pozostają już tylko historyczne nagrania, a prawdziwą klasyką gatunku, będzie posiadanie albumów tego kultowego zespołu na płytach winylowych. No bo jak inaczej można słuchać tak genialnych utworów? Przecież nie z mp3. 

Queen winyle

Winyle zespołu Queen wciąż są tłoczone i znajdują kolejnych chętnych do ich zakupu. Popularnością cieszą się zarówno klasyczne wydania albumów, jak i składanki pod hasłem „Greatest Hits” – jest ich kilka do wyboru. Równie dużo uwagi warta jest płyta związana z filmem z 2018 roku – „Bohemian Rhapsody – Original Motion Soundtrack”. Płyty winylowe zespołu Queen znajdziemy w różnych kolorach – klasycznym czarnym, czerwonym, niebieskim czy żółtym. Uzbieranie całej kolekcji winyli Queen pozwoli cieszyć się kultową muzyką przez wiele długich lat.

Muzyka Queen na 10-calowych krążkach

Sprawdź dostępne w ofercie naszego sklepu płyty winylowe zespołu Queen i sam zdecyduj, którą chcesz kupić jako pierwszą. Bo jak kupisz jedną, to wrócisz po kolejne. Właśnie tak działa muzyczny geniusz zespołu Queen – do tych utworów się wciąż powraca, bo nigdy nie tracą one swojej wartości.

pakos