Jaki zestaw perkusyjny dla początkującego perkusisty?

Jaki zestaw perkusyjny dla początkującego perkusisty?

Jaki zestaw perkusyjny dla początkującego perkusisty?

Wybranie nowego zestawu perkusyjnego jest bardzo trudnym zadaniem i to nie tylko dla osób początkujących, ale również dla profesjonalistów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, który zestaw jest najlepszy do nauki gry i na co zwrócić uwagę wybierając kompletny zestaw.

Sprawdzona konfiguracja dla amatora

Osoby początkujące powinny rozpocząć swoją przygodę od sprawdzonego zestawu Pearl Export EXX. Jest to wspaniały wybór nie tylko dla początkujących, ale również dla średnio-zaawansowanych perkusistów, którzy chcą znacząco podnieść swój poziom. Pearl Export w dzisiejszych czasach jest najlepszą alternatywą dla zestawów Pearl Vision, które nie należą do najtańszych wydatków.

Czym charakteryzuje się Pearl Export EXX

Korpus bębnów Pearl Export EXX wykonany jest w całości z wysokiej jakości topoli i mahonia azjatyckiego. Takie magiczne połączenie zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej zagorzałych miłośników perkusji. Bębny oferują bardzo soczyste i pełne dźwięki, które są miłe dla ucha. Warto wspomnieć także i o tym, że wszystkie bębny wykonane zostały w nowoczesnej technologii SST, w której to do formowania poszczególnych komór akustycznych wykorzystuje się ciśnienie hydrauliczne o bardzo dużej mocy. Nie można zapominać również i o tym, że do każdego zestawu dodawany jest niezawodny osprzęt serii 830. W komplecie można znaleźć między innymi statyw werblowy, pod hi-hat i pod dwa talerze. Godne uwagi są również same mocowania tomów.

pakos