Bez smartfona jak bez ręki

Bez smartfona jak bez ręki

Smartfon to już coś więcej niż tylko komórka. W sklepach dostępnych jest wiele dodatkowych gadżetów i urządzeń, dzięki którym można udoskonalić telefon. Proponowanych jest wiele aplikacji, które są bardziej lub mniej niezbędne, jednak ułatwiają i umilają codzienność.

Głośniki bluetooth, słuchawki

  Oprócz zestawu słuchawkowego, który zazwyczaj jest w komplecie do telefonu, można pokusić się o inne urządzenia audio. Dla osób lubiących słuchać radia czy audiobooków głośnik bluetooth okazuje się strzałem w dziesiątkę. Niewielki, bezprzewodowy, akumulatorowy głośnik sprawdzi się zarówno na wyjeździe jak i w życiu codziennym.

Słuchawki dedykowane są dla melomanów, lubiących słuchać głośnej muzyki, nie przeszkadzając przy tym otoczeniu. Do wyboru jest opcja na kablu lub bezprzewodowe, obie propozycje są niezawodne, a wybór zależy od osobistych preferencji.

 

Banki, książki, a w niedalekiej przyszłości dowód osobisty

  Z dnia na dzień oferta aplikacji na smartfon jest coraz obszerniejsza. Dzięki darmowym i płatnym programom na system Android lub iOS można obsługiwać konto bankowe z poziomu telefonu. Zakupy, rozrywka, przeliczniki i mapy służą swoją pomocą dla posiadaczy smartfonów. Prowadzone są prace nad elektroniczną formą dowodu osobistego, który będzie dostępny w aplikacji na telefonie.

 

  Rozsądne podejście do smartfonu sprawia, że jest to bardzo przydatne urządzenie, ułatwiające nam wiele spraw związanych z codziennością.

pakos